Yarının teknolojilerini bugünden denemeye hazır mısınız ?

MicroDestek Teknolojileri İle Tanışın !

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Next Generation

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Next Generation ile hukuk büronuzda ihtiyaç duyacağınız her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dava ve icra takibi gibi temel uygulamaların yanı sıra, muhasebe yönetim sistemi, doküman yönetim sistemi ve detaylı raporlamalar sayesinde, her türlü işleminizi sanal ortamda, sorunsuz, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin. Genişletilmiş sözleşme yönetimi, danışmanlık modülü ve daha bir çok eklenti ile tüm ofisinizi yönetin.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Next Generation yazılımının web tabanlı yapısı herhangi bir ek kurulum veya herhangi bir ek ücret ödemeden hem ofis içinde hem de ofis dışında tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ofise bağlı kalmadan da çalışmalarınızı devam ettirebilir, ihtiyaç duyduğunuz bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi ile hukuk departmanlarınız için kurumsal iş çözümleri üretiyoruz.

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi , kullanıcı sayısı çok olan kurum, kuruluş, büyük ölçekli şirket ve holdinglerin merkez hukuk müşavirlikleri, sözleşmeli hukuk büroları ve tahsilat için kurulmuş olan çağrı merkezlerinin operasyonel süreçleri, dava süreçleri takibi ve yasal alacak takip sistemlerini yönetmek için geliştirilmiş merkezden yönetimi sağlayan bir pakettir.

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi , yasal alacak takip süreçleri ve dava süreçlerinin başlangıcından dosya kapanana kadar dosyanın tüm süreçlerini tek bir merkez üzerinde tüm Türkiye de yönetme olanağı verir. Yasal alacak takibi ve dava süreçleri ile beraber hukuk otomasyonundaki deneyimi ve bilgi birikimini kurumsal pakette birleştiren KolayOfis merkezden tüm Türkiye’deki planlamaları ve raporlamaları kuruma özel sunmakta ve kurumunuza destek vermektedir.

Contract Flow Sözleşme Yönetim Sistemi

Şirketiniz veya kurumunuz içinde ki tüm sözleşmelerin takip ederken zorluk mu yaşıyorsunuz? Tüm yapılması gereken işlemlerin yerine getirilip getirilmediğinden emin olmak için bir yol mu arıyorsunuz? Contract Flow Sözleşme Yönetim Sistemi ile tanışmanın tam zamanı. Yeni sözleşme eklemek, onaylamak ve dijital olarak sözleşmeler kontrol altına almak için tam aradığınız yerdesiniz. Hangi sözleşmenin sona eriş tarihi yaklaşıyor, hangi sözleşme yenilenmeli, hangi sözleşmeler üzerinde düzenlemeler yapıldı gibi sürekli takip etmeniz gereken konularda artık size Contract Flows Sözleşme Yönetim Sistemi yardımcı olacak.

Sözleşmeleriniz elden ele dolaşmasın! Contract Flow Sözleşme Yönetim Sistemi ile tüm sözleşmelerinizi sürdürülebilir, ölçülebilir, denetlenebilir, raporlanabilir ve güvenilir bir şekilde yönetebilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Destek

Satış sonrası destek hizmeti kapsamında bir çok alanda, siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi destek hizmetini farklı yollar ile sunmaktayız. Blog yazıları, broşürler, e-posta bilgilendirmeleri, sıkça sorulan sorular, destek hattı, online sohbet, kullanıcı kılavuzları, sistem güncellemeleri, uzaktan bağlantı ile destek, uzaktan bağlantı ile eğitim ve özel eğitim günleri gibi bir çok başlık altında KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi destek hizmetini sizlere ulaştırmaktayız. Web sitemiz üzerinden, son dönemde yapılan güncellemeleri, sıkça sorulan sorular ve yanıtlarını, güncelleme ve destek talep formunu doldurarak online destek talebini veya online sohbet alanından anlık olarak sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz. Aşağıda yer alan yönlendirmeler üzerinden online olarak satış sonrası destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Destek sayfası içerisinde; sıkça sorulan soruların yanıtlarını, düzenli olarak yapılan güncellemelere ilişkin aylık bilgilendirmeler, güncelleme ve destek talep formları ile kullanıcı anketleri yer almaktadır. Kısa bir süre içerisinde kullanıma yönelik yönergeler ile online seminerler de, KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Destek sayfasına dahil edilecektir.

Hukuk Otomasyon Sistemi Destek

Sizlerden Önce MicroDestek Ürünlerini Tercih Eden Bazı Hukuk Bürosu ve İşletmeler

MicroDestek Blog Sayfasında İşinize Yarayacak Bir Çok İçerik Bulabilirsiniz!

Bir Avukat Hukuk Bürosundan Nasıl Ayrılmalıdır?

/
Bir Avukat Hukuk Bürosundan Nasıl Ayrılmalıdır? Alışkanlıklarımızdan…
Christiania - danimarka ve hukuk

Danimarka'da Hukuksuz Bir Şehir

/
Danimarka'da Hukuksuz Bir Şehir Christiania, Danimarka’da…
franz kafka hukuk sözü

Franz KAFKA’nın Dünyasında Hukuk

/
Franz KAFKA’nın Dünyasında Hukuk Roman ve hikaye yazarı…

Kanunlarla İnsanlar İyi Olabilir Mi?

/
Kanunlarla İnsanlar İyi Olabilir Mi? Bu yazımızda kanunun…

DÜNYA HUKUK GÜNÜ KUTLU OLSUN

/
DÜNYA HUKUK GÜNÜ KUTLU OLSUN İnsan, toplum içerisinde…

MicroDestek Online Hizmetler

© Copyright 2019 - Her Hakkı Saklıdır Nt MicroDestek Yazılım Bilişim Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.